İrtibat:

+0533 073 93 53

Rumeli Hisarında Mükemmel Bir Kahvaltı

Kahvaltı bir günün en önemli öğünlerinden birisidir. Güne başlarken yapılacak leziz bir kahvaltı sayesinde yeni güne zinde bir şekilde başlayabilirsiniz. Yapacağınız güzel bir kahvaltı sayesinde vücudunuz bütün gün karşılaşacağı zorluklarla çok daha kolay başa çıkmaktadır. Özellikle kahvaltıda taze ve enerji verici ürünler tüketilmesi oldukça önemlidir.

 Bubasbosohorus olarak sizlere boğazın en güzel yerinde Rumeli hisarında kahvaltı etme imkanı sunmaktayız. Firmamız için özel olarak temin edilen mevsiminde ve taze ürünler ile hazırladığımız kahvaltı sofraları ile sevdikleriniz ile birlikte mükemmel bir manzara eşliğinde kahvaltı yapabilirsiniz.

 Serpme Kahvaltı

 Rumeli hisarında kahvaltı yaparken boğazın eşsiz manzarasını ve hisarın tarihi dokusunu içinize çekebilirsiniz. Kahvaltı seçeneklerimiz ile farklı yörelere ait tatları sizlere sunmaktayız. Özel kahvaltı menümüz ile onlarca farklı çeşidi sizlere sunmaktayız. Serpme kahvaltı seçeneğimiz ile kalabalık aile kahvaltılarınızı zengin bir sofrada yapabilirsiniz.

 Serpme kahvaltı seçeneğimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünlerimiz en taze ürünlerden bubasbosphorus için özel temin edilmektedir. Aynı şekilde peynir ve reçel gibi ürün gruplarımız doğal olarak sağlıklı üretim yapan üreticilerden özel olarak temin edilmektedir. Rumeli hisarında kahvaltı denilince ilk akla gelen yer olarak sizleri de serpme kahvaltımız ile kahvaltı yapmaya bekleriz.

 Ege Kahvaltısı

 Ege bölgesi kendine has besin grupları ile beğenileri toplamaktadır. Ege kahvaltılarının vazgeçilmezi olan zeytin ve zeytinyağı oldukça faydalıdır. Rumeli hisarında kahvaltı yaparken sizlerde bizim müthiş ege kahvaltımız ile egeye yolculuğa çıkabilirsiniz. Egenin eşsiz lezzetlerini sizler için yöresel üreticilerden taze ve günlük olarak temin etmekteyiz.

 Karadeniz Kahvaltısı

 Karadeniz bölgesi hem doğal güzellikleri hem de gastronomisi ile öne çıkan bölgelerimiz arasında yer almaktadır. Rumeli hisarında kahvaltı yaparken sizlerde bizimle Karadeniz yaylalarına gelebilirsiniz. Karadeniz bölgesinin özel lezzetleri mis gibi tereyağı, kuymağı, efsane pideleri bubasbosphorus ile sizlerle buluşmaktadır.

 Karadeniz kahvaltımızda sizlerin isteğine göre farklı ürünler ve sıcak seçeneklerde hazırlanmaktadır. Ayrıca diğer kahvaltı seçeneklerimizden beğendiniz ürünleri farklı kahvaltı seçeneklerimize ekleme imkanınız bulunmaktadır.

 Rumeli Hisarında kahvaltı yaparken İstanbul’un eşsiz güzelliklerinin yanında Anadolu’nun ve coğrafyamızın önemli lezzetlerine de ulaşabilirsiniz. Bubasbosphorus olarak öncelikle herkesin güne keyifle ve zinde başlayacakları bir kahvaltı sunmaktır. Anne eli değmiş gibi hazırladığımız eşsiz lezzetlerimizi en taze ve doğal ürünleri sizlere sunmaktayız.

 Kahvaltılarımızda sizlerin sağlığı için trans ve doymuş yağ kullanımına dikkat ederek mümkün olduğunca en sağlıklı lezzetleri sizlere sunmaktayız. Kahvaltı sadece bir yemek öğünü değil hayatın merkez noktası ruhumuzun ta kendisidir. Siz de hemen Bubasbosphorus’ta kahvaltıya gelin güne zinde başlayın.

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest